BORFİZ HAKKINDA

Hakkımızda

BORFİZ Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi olarak kurulduğumuz günden bu yana; ağrı çeken, kaslarını hareket ettirebilme yetisini farklı nedenlerle kaybeden veya felç geçiren hastalarımızın fizik tedavi ve rehabilitasyon süreçlerini planlıyoruz.

Deneyimli ve uzman kadromuzla verdiğimiz tüm hizmetlerimizi hastalarımızın özelinde kurguluyoruz. Hastalarımızın beklentileri, genel sağlık durumları ve tedavilerimizi gerektiren sorunları hakkında detaylı veriler elde edip en verimli çözümleri bir araya getiriyoruz.

Bornova ve Kemalpaşa ilçelerinde faaliyet gösteren merkezlerimizde cerrahi müdahale öncesinde, sonrasında veya cerrahi müdahale gerektirmeyen durumlarda hastalarımızın hareket fonksiyonlarının en kısa süre içerisinde geri kazandırılması adına hizmet veriyoruz.


Ameliyatsız Tedavi Seçeneklerimizle Konforunuzu Arttırıyoruz

Bornova Şubemiz

Borfiz Fizik Tedavi Merkezi

Bazı durumlarda cerrahi müdahale gereksinimi engellenemese de; biz BORFİZ olarak zamanında başlatılan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon süreçlerimizle cerrahi müdahale gereksinimini azaltmayı amaçlıyoruz.

Ameliyatsız tedavi yöntemlerini, güncel teknolojilerden yararlanarak hastalarımıza sunmak için çalışmaya devam ediyoruz. Dünya genelinde kabul gören Antalgic Trak gibi yeni tedavi yöntemlerini hastalarımızla buluşturuyoruz. Hayat kalitesini arttıran çözümlerle İzmir genelinde BORFİZ varlığını güçlendiriyoruz.

Kaliteli hizmeti, güler yüzlü personellerimizle sunarak hastalarımızı evlerinin rahatlığında tedavi ediyoruz. Onları anlayan; fiziksel yeterliliklerini arttırırken aynı zamanda motivasyonlarını da yükselten uzmanlarımızla hastalarımızın tedavi süreçlerinde kendilerini çok daha iyi hissetmelerini sağlıyoruz.

Hijyenik ortamlarda sunduğumuz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uygulamaları ile hastalarımızın içlerinin her zaman rahat olmasını sağlamayı en büyük sorumluluğumuz olarak addediyoruz. Hizmetlerimizin kapsamı ile de kalitesi ve nezihliği ile de BORFİZ olmanın tüm sorumluluğunu üzerimizde hissediyoruz. Markamızın bilinirliğine ve markamıza duyulan güvene yakışan hizmet süreçlerimizle kendini sürekli geliştiren personellerimizi düzenli olarak eğitiyoruz.

Verdiğimiz her bir hizmette alanında başarılı personelleri bir araya getirerek BORFİZ’i hastalarımız için “tek adres” haline dönüştürdük. Titizliğimizi ve yenilikçiliğimizi kaybetmeden sağladığımız bu güveni devam ettirebilmek için de var gücümüzle çalışıyoruz.


BORFİZ BORNOVA

Mansuroğlu Mahallesi 286/1 Sokak No:11 Bayraklı / İZMİR
0 232 347 83 83

BORFİZ KEMALPAŞA

İzmir Caddesi No : 106 Kemalpaşa / İZMİR
0 232 261 48 46

Anlaşmalı Kurumlar

BORFİZ Anlaşmalı Kurumlarla İş Birliğini Sürdürüyor.

BORFİZ Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi olarak; Bağkur, Özel Sigorta, SGK ve bankalarla anlaşmalı olarak çalışıyoruz. En kaliteli hizmeti mümkün olduğunca çok kişiyle paylaşarak toplumsal farkındalığı arttırıp faydalarımızı sunduğumuz kitleyi genişletiyoruz.

SGK ile Özel Sağlık sigortaları ile anlaşmamız vardır.